Centrum pomocy

Jak zamawiać?

Aktualnie nasza strona jest w przebudowie. Jeśli chcesz zamówić produkt, który widzisz w Sklepie napisz/zadzwoń - pokierujemy Cię dalej i uzgodnimy szczegóły.
Przepraszamy za chwilowe niedogodności.

Wysyłka czy odbiór własny?

Aby zamówiona przez Ciebie świeca udekorowała Twój dom możesz ją odebrać od nas osobiście po wcześniejszym uzgodnieniu lub możemy Ci ją wysłać (sposoby i ceny ustalamy indywidualnie po uzgodnieniu) - skontaktuj się z nami!

Jaki kontakt preferujemy?

Mail, telefon, FB, IG - każdy możliwy sposób. Prosimy uzbroić się w cierpliwość, czasem odpowiedź na Wasze zapytania wymaga czasu. Jeśli chwilowo jesteśmy niedostępni - oddzwonimy.

Czas realizacji zamówienia

Jeśli stałeś się szczęśliwym posiadaczem naszej świecy dostępnej w Sklepie, czas realizacji wynosi 2-3 dni.
Jeśli składasz u nas zamówienie indywidualne podczas rozmowy poinformujemy Cię o czasie realizacji - jest on podyktowany wyszukaniem dla Ciebie wymarzonej oprawy świecy, kolorystyki, czasem niespotykanego zapachu, który dla Ciebie stworzymy. Mimo wszystko postaramy się zamknąć w czasie 5-710 dni.

Płatności

Przy odbiorze, płatność z góry lub pobranie - ustalamy indywidualnie

Zwrot

Masz pełne prawo zwrotu świecy w ciągu 14 dni od jej otrzymania. Nieużywaną i w pełni zabezpieczoną do transportu powrotnego świecę należy wysłać do nas po uprzednim kontakcie i potwierdzeniu z naszej strony, koszt zwrotu pokrywa kupujący. Opakowanie zwrotne należy opisać dodatkowo dużymi literami: UWAGA SZKŁO!!!

Koszty i sposoby wysyłki

  • Najszybszą i najtańszą opcją wysyłki z naszej strony jest paczkomat (tutaj mamy do wyboru drogę: paczkomat-paczkomat lub paczkomat-Wasz dom). Koszty dla Was od 14,99 brutto i od 16,99 brutto, tutaj rodzajem płatności jest przelew na konto. Aby przyspieszyć wysyłkę poprosimy o potwierdzenie przelewu po wcześniejszym uzgodnieniu.

  • Jeśli wolicie aby opłacić przesyłkę przy odbiorze wysyłamy firmą kurierską IN POST, koszty od 18.99 brutto

  • Jest możliwość innych opcji po uzgodnieniu z nami